Noże tnące

Długość noża
Rodzaj ostrza
Mulczujący
 
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Noże tnące

Kosiarka do trawy to niezbędne narzędzie do pielęgnacji trawnika, które pozwala utrzymać równomierną wysokość trawy i estetyczny wygląd ogrodu. Nowoczesne kosiarki są wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak regulacja wysokości cięcia, mulczowanie i łatwy system startu, co zapewnia wygodę i efektywność pracy. Z czasem, gdy ostrze kosiarki zużyje się bądź uszkodzi, warto wymienić je na wysokiej jakości nóż tnący. Innowacyjna konstrukcja noży Gator z unikalnymi zębami mulczującymi zapewnia efektywne rozdrabnianie trawy, co nie tylko ułatwia jej naturalne rozkładanie się, ale również wzbogaca trawnik w cenne składniki odżywcze. Dzięki temu trawnik pozostaje zdrowy i estetyczny, a Ty oszczędzasz czas i wysiłek na zbieranie skoszonej trawy.

Noże tnące Oregon Gator są kompatybilne z szeroką gamą modeli kosiarek, oferując idealne dopasowanie i łatwy montaż. Ich doskonałe wyważenie i precyzyjne wykonanie minimalizują wibracje, co zwiększa komfort pracy i wydajność kosiarki. Odporność na zużycie i uszkodzenia sprawia, że noże Oregon serii Gator są niezawodne nawet w trudnych warunkach koszenia.

Natomiast uniwersalne noże do kosiarek Oregon One for All to innowacyjne i niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwalające szybko dopasować właściwy nóż tnący do większości kosiarek spalinowych i elektrycznych. Już nie musisz odwiedzać dziesiątek sklepów i warsztatów, aby znaleźć pasujący nóż do kosiarki. Wystarczy, że zamówisz uniwersalne ostrze do kosiarki One for All marki Oregon. Każdy nóż One for All posiada duży centralny otwór montażowy o uniwersalnym profilu z zestawem podkładek redukcyjnych oraz prostokątne otwory boczne z zaokrąglonymi krawędziami, które dają się łatwo dopasować do piast o różnych rozstawach wypustek bocznych.