Producent
 
Pokazuje 1 - 12 z 299 elementów
Narzędzia ogrodnicze

Tnij. Zbieraj. Pielęgnuj. Przycinaj. Bezpiecznie, wydajnie i bez wysiłku, dzięki profesjonalnym narzędziom ogrodniczym, które poradzą sobie z każdym zadaniem, jakie przed nimi postawisz.

W szerokiej gamie, najwyższej jakości produktów znajdziesz narzędzia dla domorosłych ogrodników, florystów, zawodowych sadowników i pracowników winnic oraz upraw wielkopowierzchniowych. Przeznaczone do prac związanych z przycinaniem, formowaniem, zbiorem kwiatów, owoców i warzyw, okrzesywaniem gałęzi lub odmładzaniem drzew oraz krzewów.

Z rozbudowywanego i rozwijanego przez dekady asortymentu bez trudu wybierzesz ergonomiczny i wytrzymały sekator, mocne i niezawodne nożyce do gałęzi, wydajną piłkę ręczną, praktyczne cęgi do drutu i lin, czy specjalistyczny scyzoryk wielofunkcyjny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, wielkości i anatomii dłoni (bez względu czy jesteś prawo czy lewo ręczny) oraz natężenia i warunków pracy, który zostanie z Tobą na lata. Nieodzownym elementem poprawnego działania narzędzi ogrodowych jest ich odpowiednie ostrzenie i regularna konserwacja, bez których dojdzie do ich szybkiej degradacji, usterek i spadku wydajności. Ostrzałki i środki do konserwacji dobierzesz w odpowiedniej kategorii na naszej stronie. Jeśli po wielu godzinach pracy Twoje narzędzie będzie wymagało większego serwisu, w naszym sklepie znajdziesz wiele części zamiennych, które pozwolą przywrócić pierwotną wydajność i blask sekatora, nożyc czy ręcznej piły.