Jesteśmy firmą działającą w branży układów tnących i maszyn leśno-ogrodniczych już od 1997 roku.

W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku urządzeń tnących oraz potrzeb ich użytkowników.

W trakcie kontaktów z naszymi klientami przekonywaliśmy się niejednokrotnie, jak ważna w pracy pilarza jest jakość  stosowanych maszyn, części do nich czy akcesoriów. To one bowiem decydują o wydajności pracy, a jednocześnie o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika.

Wierzymy, że to właśnie najwyższa, światowa jakość jest źródłem uznania jakim już od wielu, wielu lat cieszy  się marka OREGON nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, zarówno wśród profesjonalistów, jak i użytkowników – amatorów.

Dziś, łącząc ponad 69-letnie doświadczenia światowego lidera w produkcji układów tnących oraz naszą, już prawie 20-letnią znajomość potrzeb polskich użytkowników, oddajemy w Państwa ręce pierwszy na polskim rynku sklep internetowy z kompleksową ofertą marki OREGON.

Nasz sklep został zaprojektowany w myśl zasady „prosto i funkcjonalnie”, tak aby maksymalnie ułatwić Państwu wyszukiwanie oraz zamawianie produktów do posiadanych przez Państwa urządzeń.

Za naszym sklepem stoi zaawansowany system informatyczny, ok. 500 m² powierzchni biurowo-magazynowej oraz grupa fachowców, której celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z wyborem produktów czy działaniem sklepu.

 

Zespół sklepu internetowego OREGON.pl

 

Nasza siedzibaNasze logoNasze biuro Nasz magazynKolejna część naszego zespołuI kolejne ujęcie magazynu