Strefa Oregon dla Zakładów Usług Leśnych

W DNA marki OREGON – światowego lidera i pioniera w dziedzinie układów tnących do pilarek, od samego początku, czyli od momentu stworzenia pierwszego, nowoczesnego łańcucha tnącego w 1947 r., sukcesywnie wykorzystywanego i rozwijanego do dnia dzisiejszego na całym świece, zakodowane jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości skierowanych głównie do profesjonalnych użytkowników.

Łącząc przyświecające marce OREGON wartości oraz nasze wieloletnie doświadczenie oficjalnego dystrybutora, wsłuchującego się w potrzeby nowoczesnych pracowników i przedsiębiorców leśnych na rynku polskim, kreującego i wdrażającego najnowsze trendy oraz technologie cyfrowe w branży leśnej i ogrodniczej, z niekrytą przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z kolejnym rozwiązaniem dedykowanym właśnie zawodowcom, w postaci specjalnej Strefy korzyści dla Zakładów Usług Leśnych.

 

Dla kogo przygotowaliśmy to miejsce?


Jeżeli jesteś właścicielem lub pracownikiem Zakładu Usług Leśnych i Swoje zakupy dot. asortymentu do pilarek, harwesterów, kos, odzieży ochronnej oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych do pracy w lesie, realizujesz na dane firmy zarejestrowanej w tym sektorze, to jesteś w odpowiednim miejscu.

Właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy Strefę dla Zakładów Usług Leśnych dzięki, której będziesz mógł korzystać z licznych przywilejów, rabatów i promocji przygotowanych wyłącznie dla profesjonalistów ciężko pracujących w lesie.

 

Zobacz co zyskasz dołączając do Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych.


Kupuj nawet do 20% TANIEJ

 • Bez szukania i wpisywania kodów rabatowych.
 • Bez minimalnych progów zamówień.
 • Zamawiaj zawsze z maksymalnym rabatem.
Korzystaj z atrakcyjnych promocji

 • Przygotowanych z myślą o Twoich potrzebach.
 • Dostępnych wyłącznie dla członków grupy.
 
 
Zamawiaj kiedy i jak chcesz

 • O dowolnej porze dnia lub nocy.
 • Z dowolnego miejsca i urządzenia.
 
Nie trać cennego czasu na zakupy

 • Zamów dzisiaj i jutro odbierz paczkę od kuriera.
 • Oszczędź Sobie żmudnych wizyt w sklepie stacjonarnym.
 
Kontroluj Swoje zakupy oraz wydatki

 • Dzięki wglądowi w historię Swoich zamówień.
 • Sprawniej uzupełniaj bieżące zapotrzebowanie i realizuj kolejne zakupy.
Korzystaj z profesjonalnego doradztwa

 • Dzwoniąc do naszych wykwalifikowanych pracowników pod numer tel. 32 411 07 66
 
 
 

Jak dołączyć do Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych?


Bez względu czy masz już konto w naszym sklepie, czy jesteś nowym użytkownikiem wystarczy, że skorzystasz z odpowiedniego formularza znajdującego się poniżej, a my zajmiemy się resztą.

Jak tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie, możliwie najszybciej zweryfikujemy Twoje dane i poinformujemy Cię za pomocą poczty elektronicznej o przypisaniu Twojego konta do uprzywilejowanej grupy użytkowników Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych.

Nie zwlekaj, dołącz już dziś i korzystaj ze Swoich przywilejów.

 

Jeżeli NIE posiadasz jeszcze konta w sklepie.


Jeżeli posiadasz już konto w sklepie.


 

Dołączenie do Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych wiąże się z zapisaniem podanego w formularzu adresu email do naszego Newslettera. Dzięki temu otrzymasz dostęp do pełnej funkcjonalności Strefy ZUL i na bieżąco będziesz informowany o aktualnych promocjach.

 

Kiedy otrzymasz pełny dostęp do Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych?


Dostęp do wspomnianych korzyści, w tym niższych cen, NIE jest przyznawany automatycznie po wypełnieniu i wysłaniu formularza online, lecz dopiero w momencie otrzymania od nas informacji zwrotnej na podany adres e-mail, o przyłączeniu Twojego konta do Strefy dla Zakładów Usług Leśnych.

Przystąpienie do Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych wiąże się z posiadaniem konta w naszym sklepie. Jeżeli nie posiadasz takiego, utworzymy je dla Ciebie od razu, kiedy skorzystasz z pierwszego od lewej formularza, znajdującego się powyżej.

Otrzymanie potwierdzenia o utworzeniu Twojego konta w sklepie, nie jest jednoznaczne z dołączeniem do grupy ZUL. Dlatego w przeciągu 24h od wysłania zgłoszenia oczekuj od nas kolejnej wiadomości. Jeżeli nie otrzymasz jej w tym czasie będzie to oznaczało, że Twoja prośba o dołączenie do Strefy dla Zakładów Usług Leśnych nie przeszła pozytywnie procesu weryfikacji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z tym związanych, zachęcamy do kontaktu z nami.

 

Jak korzystać ze Strefy Oregon dla Zakładów Usług Leśnych?


Jeśli masz już konto w naszym sklepie i otrzymałeś od nas potwierdzenie, że zostało ono przypisane do Strefy dla Zakładów Usług Leśnych wystarczy, że zalogujesz się na nie, korzystając z poniższego formularza lub z przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu na każdej stronie w sklepie.

Dzięki drobnym zmianom w szacie graficznej sklepu, widocznym po zalogowaniu na Twoje konto, zawsze będziesz wiedział, kiedy wkraczasz do strefy dla ZULi i zyskujesz dostęp do specjalnej oferty przygotowanej dla jej członków.

Od tego momentu możesz już korzystać z niższych cen produktów automatycznie obniżonych w sklepie oraz pozostałych przywilejów, o których będziesz informowany na bieżąco np. za pomocą odpowiednich banerów na stronie głównej lub wiadomości mailowych.

 

Nie pamiętasz hasła?