OREGON® to światowy lider w produkcji układów tnących i akcesoriów do urządzeń leśno - ogrodniczych.

Od momentu stworzenia pierwszego łańcucha w 1947 r. OREGON® ciąlge wprowadza na rynek nowe innowacyjne produkty i technologie opierając się na najnowszych osiągnięciach techniki, np.:

- łańcuchy z niebieskiej serii X - umożliwiające o 16% szybsze cięcie

- PowerSharp - rewolucyjny system ostrzenia łańcucha na pilarce, w czasie pracy w parę sekund.

 

Produkty OREGON to:

- najlepsza jakość,

- wysoka wydajność cięcia,

- bezpieczeństwo pracy,

- niskie ryzyko odbicia,

- komfort pracy dzięki niskiemu poziomowi wibracji,

- najlepsze właściwości smarujące, przedłużające żywotność produktów,

 

OREGON oferuje układy tnące i akcesoria do wszystkich marek urządzeń dostępnych na rynku, w tym do: Stihl, Makita, Dolmar, Husqvarna, Oleo-Mac, Shindaiwa, Echo, Solo i inne.

 

OREGON® to część międzynarodowego koncernu Blount International, który zatrudniając ponad 4500 ludzi, działa na całym świecie i  posiada własne fabryki w Portland, Oregon USA, Guelph, Ontario, Kanada oraz Curtiba, San Paolo w Brazylii. Posiada również własne centra dystrybucyjne w Tokio, Moskwie, Tewkesbury, Tubingen, Lyonie, Varberg i Mont-Saint Guibert/Courcelles (Belgia).

 

Firma w pełni angażuje się w dbałość o jakość.  Strategia rozwoju produktu i proces rozwoju idzie w parze z dwoma ważnymi czynnikami w firmie: zaawansowaną produkcją oraz kadrą zarządzającą. Posiadamy pełne zaufanie do naszych produktów. Wiemy, że ich jakość i niezawodność sprosta oczekiwaniom. Jesteśmy ponadto dumni z systemu dystrybucyjnego jaki stworzyliśmy od lat czterdziestych XX wieku.

 

Produkując wydajne i innowacyjne produkty angażujemy się w dbałość o środowisko naturalne.