Dmuchawa akumulatorowa Oregon BL300 (bateria 6Ah + szybka ładowarka)

1 685,87 zł (z Vat)
1 370,63 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Opis produktu

Szybsze i łatwiejsze sprzątanie dużych powierzchni z liści i odpadków dzięki dmuchawie BL300. Połączenie doskonałej wydajności (do 841 m3/h) i prędkości powietrza (do 212 km/h) czyni z dmuchawy doskonałe urządzenie do sprzątania. Niski poziom hałasu, ergonomia i mobilność urządzenia BL300 sprawiają, że jest ono idealnym narzędziem do całodniowych prac.

NISKI POZIOM HAŁASU

BL300 to wydajne urządzenie o niskim poziomie hałasu, przeznaczone do sprzątania i usuwania zanieczyszczeń. Przy poziomie hałasu zaledwie 84 dB w trybie Turbo dmuchawa BL300 umożliwia pracę bez zakłócania spokoju sąsiadom. 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Innowacyjny silnik bezszczotkowy i wentylator osiowy stanowią skuteczne połączenie wydajności i sprawności. Włącznik z regulacją prędkości zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę i umożliwia dostosowanie mocy do potrzeb. Dmuchawa Bezprzewodowa dostarcza do 841 m3 powietrza na godzinę (pomiar przy wylocie).

ERGONOMIA/OPTYMALNE WYWAŻENIE

Dmuchawa Bezprzewodowa została zaprojektowana do długotrwałej pracy. Wygodny uchwyt i pas naramienny sprawiają, że maszyna nadaje się do sprzątania dużych powierzchni. Dmuchawa akumulatorowa

Przycisk Turbo i włącznik z Regulacją Prędkości

Wygodne otwory do mocowania pasa (pas w komplecie)

Wygodne otwory do mocowania pasa (pas w komplecie)

 

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: