Dmuchawa akumulatorowa BL300 (bez akumulatora i ładowarki)

573009

Szybsze i łatwiejsze sprzątanie dużych powierzchni z liści i odpadków dzięki dmuchawie BL300. Połączenie doskonałej wydajności (do 841 m3/h) i prędkości powietrza (do 212 km/h) czyni z dmuchawy doskonałe urządzenie do sprzątania. Niski poziom hałasu, ergonomia i mobilność urządzenia BL300 sprawiają, że jest ono idealnym narzędziem do całodniowych prac.

Więcej szczegółów

 

Ostatnie egzemplarze!

622,50 zł (z Vat)
506,10 zł netto

Darmowa wysyłka

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Opis produktu

NISKI POZIOM HAŁASU 

BL300 to wydajne urządzenie o niskim poziomie hałasu, przeznaczone do sprzątania i usuwania zanieczyszczeń. Przy poziomie hałasu zaledwie 84 dB w trybie Turbo dmuchawa BL300 umożliwia pracę bez zakłócania spokoju sąsiadom. 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Innowacyjny silnik bezszczotkowy i wentylator osiowy stanowią skuteczne połączenie wydajności i sprawności. Włącznik z regulacją prędkości zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę i umożliwia dostosowanie mocy do potrzeb. Dmuchawa Bezprzewodowa dostarcza do 841 m3 powietrza na godzinę (pomiar przy wylocie).

ERGONOMIA/OPTYMALNE WYWAŻENIE

Dmuchawa Bezprzewodowa została zaprojektowana do długotrwałej pracy. Wygodny uchwyt i pas naramienny sprawiają, że maszyna nadaje się do sprzątania dużych powierzchni. Dmuchawa akumulatorowa

Przycisk Turbo i włącznik z Regulacją Prędkości

Wygodne otwory do mocowania pasa (pas w komplecie)

Wygodne otwory do mocowania pasa (pas w komplecie)

 

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: