Kamień do ostrzenia sekatorów i nożyc ARS SS-240

Kamień do ostrzenia sekatorów i nożyc ARS SS-240 Zobacz większe

40,18 zł (z Vat)
32,67 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Wysyłka w 24 godziny

Opis produktu

Aby cieszyć się z wydajnej, bezpiecznej i sprawnej pracy z wykorzystaniem sekatorów i nożyc do żywopłotów trzeba pamiętać o utrzymaniu wspomnianych narzędzi w jak najlepszej kondycji. W tym celu w pierwszej kolejności należy zadbać o prawidłową, równomierną i przede wszystkim odpowiednio ostrą krawędź tnącą.

Ostrząc narzędzia ogrodnicze i sadownicze kamieniem do ostrzenia ARS zapewniasz im długie życie, a co za tym idzie zmniejszasz koszty użytkowania, związane np. z wymianą ostrzy.

Kamień do ostrzenia sekatorów i nożyc ARS SS-240 to połączenie japońskiej tradycji i inżynierii. Jest wystarczająco twardy aby ostrzyć nawet najbardziej wytrzymałe narzędzia ARS wykonane ze stali wysokowęglowej, a jego specjalnie wyprofilowany kształt znacząco ułatwia i przyspiesza sam proces ostrzenia.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty sugerujemy przed ostrzeniem odpowiednio oczyścić ostrze z brudu oraz żywicy. Kamień ostrzący ARS osiąga maksymalną wydajność ostrzenia kiedy jest mokry. Dlatego zarówno przed jak i w trakcie pracy sugerujemy zwilżyć go zwykłą wodą lub olejem roślinnym.
 
 

Parametry techniczne

Waga 35 g
Długość całkowita 100 mm
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: