Kosiarka akumulatorowa Oregon LM400 (bateria 6Ah + szybka ładowarka)

2 577,54 zł (z Vat)
2 095,56 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Utrzymaj swój trawnik w idealnym stanie, piękny i zdrowy, dzięki kosiarce akumulatorowej o mocy, jakiej spodziewałbyś się od kosiarki spalinowej. Nie przeszkadzaj swoim sąsiadom i dbaj o cichą okolicę, korzystając z urządzeń z silnikiem elektrycznym. Koś trawę w każdych warunkach pogodowych, o dowolnej porze dnia, na dowolnym rodzaju trawnika.

Wykonaj pracę sprawnie bez ograniczeń towarzyszących urządzeniom spalinowym lub elektrycznym zasilanym przewodowo.

Kosiarka akumulatorowa Oregon LM400

Nowoczesna kosiarka Oregon LM400 zapewnia moc wymaganą do skoszenia trawnika o powierzchni do 900 m2 na każdej posesji. Wytrzymały stalowy zespół tnący LM400 nadaje urządzeniu imponujący wygląd i wydajność kosiarki benzynowej, bez emisji spalin i nadmiernego hałasu. Niezwykle skuteczna i praktyczna kosiarka LM400 może być zasilana z jednego lub dwóch akumulatorów. Rozwiązanie to daje użytkownikowi możliwość wyboru zestawu bardziej ekonomicznego z jedną baterią lub dłuższego czasu pracy w przypadku wykorzystania dwóch baterii.

Z pomocą kosiarki LM400 skosisz trawę szybciej, przy mniejszej liczbie przejść. Silnik bezszczotkowy LM400 zapewnia większy moment obrotowy, który pozwala ścinać wysoką trawę i kłopotliwą roślinność na nierównym terenie. Duża średnica koszenia LM400, wynosząca 51 cm (20”) umożliwia ścinanie trawy szerszymi pasmami, co szczególnie docenią właściciele dużych ogrodów.


Szerokość koszenia 51 cm

Szerokość koszenia 51 cm (20")

Zasilanie 1 lub 2 bateriami

Zasilanie 1 lub 2 akumulatorami

Boczny wyrzut

Boczny wyrzut

 

Wszechstronna kosiarka LM400 zapewnia 3 wygodne opcje koszenia, dzięki którym dopasujesz ją do swoich potrzeb.

1. Odpady z koszenia mogą być zbierane do założonego kosza.

2. Można użyć wyrzutu z prawej strony, aby wyrzucać odpady podczas koszenia.

3. Można także wybrać opcje tylnego wyrzutu, aby usuwać trawę i odpady z tyłu kosiarki. Pokos z kosiarki opada na ziemię, co pomaga ograniczyć zjawisko utraty wilgoci przez trawnik, jednocześnie go nawożąc.

Błyskawiczne uruchomienie, 6 regulowanych wysokości koszenia, trwały i niezawodny silnik, wydajny akumulator oraz wytrzymały i lekki kosz na odpady znacznie ułatwią pielęgnację trawnika w Twoim ogrodzie.

Najwyższą jakość kosiarki Oregon LM300 potwierdza 3 letnia gwarancja udzielana na urządzenie oraz 2 letnia gwarancja na akumulatory.

Poczuj radość z koszenia

Jeżeli cenisz Sobie ciszę w ogrodzie, zwłaszcza w sobotni poranek to kosiarka akumulatorowa Oregon LM400 będzie doskonałym wyborem, który pokocha Twoja rodzina, a sąsiedzi pozazdroszczą.

Kosiarka LM400 to wydajność kosiarki spalinowej połączona z ciszą kosiarki elektrycznej. Bez konieczności magazynowania paliwa, bez spalin w powietrzu, bez plam oleju na trawniku, bez irytującego i niebezpiecznego kabla zasilającego plączącego się pod nogami i niszczącego kwiaty.

 

Kosiarka akumulatorowa LM400 to natychmiastowy rozruch, gotowość do pracy zawsze kiedy jej potrzebujesz, to efektywne koszenie przy minimalnym wysiłku.

 

Wytrzymała i efektywna, kosiarka Oregon to gwarancja idealnie skoszonego trawnika bez męczenia się z linką zapłonu, bez skomplikowanej obsługi i serwisu. Łatwa w przechowywaniu, przyjazna dla środowiska.

 

Równa praca bez spadków mocy przez długi czas, przemyślane rozwiązania oraz rozbudowane możliwości konfiguracji sprawiają, że kosiarka LM400 sprosta każdemu zadaniu w Twoim ogrodzie, a koszenie z jej pomocą będzie przyjemnością.

 

Idealna do średnich i dużych ogrodów

Kosiarka akumulatorowa Oregon LM400 idealnie sprawdzi się w średnich i dużych ogrodach, gdzie powierzchnia do skoszenia sięga 900 m2. Dzięki dużej szerokości koszenia wynoszącej 51 cm i 6 pozycjom koszenia, skosisz trawnik szybciej i przy mniejszej liczbie przejazdów. Przeszkody w postaci, chodników czy krawężników to nie problem, w takich warunkach najbardziej docenisz nieskrępowaną przewodem mobilność kosiarki LM400.

 

Ile pracy możesz wykonać z kosiarką LM400?

Zobacz jakiej wielkości trawnik skosisz kosiarką akumulatorową LM400 zasilaną dwiema bateriami Oregon 36V, w zależności od pojemności baterii.


Powierzchnia trawnika 450 m2

do 450 m2

Powierzchnia trawnika 650 m2

do 650 m2

Powierzchnia trawnika 900 m2

do 900 m2

 

Czas pracy na baterii może się różnić w zależności od rodzaju i wysokości trawy oraz wybranej pozycji koszenia.


Bateria Oregon 36V

Ten zestaw zawiera jedną baterię Oregon 36V o pojemności 6.0 Ah, która na jednym naładowaniu umożliwia skoszenie trawnika o powierzchni do 450m2.

 

Mocna jak kosiarka spalinowa

Nowoczesny silnik elektryczny oraz wydajna bateria 36V dostarczą Ci mocy, jaka do tej pory była niedostępna w urządzeniach elektrycznych. Zaawansowana technologicznie bateria z ogniwami litowo-jonowymi pozwala na długą pracę silnika na pełnych obrotach. Pracując kosiarką LM400, nie odczujesz spadku mocy i prędkości silnika wraz z rozładowywaniem się baterii, nawet jeżeli zostało w niej niewiele energii.

Akumulator Oregon 36V nie posiada także efektu „pamięci”, dzięki czemu możesz doładować akumulator w każdej wolnej chwili bez obaw o jego żywotność, która utrzymuje się na optymalnym poziomie przez 1000 pełnych cykli ładowania.

Zobacz jak szybko naładujesz baterię Oregon 36V.

Bateria Oregon o pojemności 2.6 Ah

Bateria B425E - 2.6 Ah

Bateria Oregon o pojemności 4.0 Ah

Bateria B600E - 4.0 Ah

Bateria Oregon o pojemności 6.0 Ah

Bateria B650E - 6.0 Ah

Ładowarka Oregon

Ładowarka Oregon C650

90 min. 140 min. 240 min.
Szybka ładowarka Oregon

Szybka ładowarka Oregon C750

30 min. 60 min. 90 min.

Ladowanie baterii Oregon

Ten zestaw zawiera szybką ładowarkę Oregon C750, która naładuje znajdującą się w zestawie baterię Oregon 36V o pojemności 6 Ah w 90 min.

 

PAMIĘTAJ

W celu zachowania wydajności i żywotności baterii litowo-jonowych przez długi czas, co 9 do 12 miesięcy sprawdź stan naładowania baterii i w razie potrzeby naładuj ją do pełna. Optymalna temperatura otoczenia do przechowywania baterii wynosi od -10o do 30o. Magazynowanie baterii w temperaturze wykraczającej poza podany zakres może powodować jej szybsze rozładowanie.

 

Jedna bateria - Wiele zastosowań

Kosiarka LM400, tak samo jak wszystkie urządzenia akumulatorowe Oregon współpracuje z tą samą wydajną baterią Oregon 36V, która może być stosowana zamiennie we wszystkich urządzeniach akumulatorowych z serii PowerNow. Posiadając dowolną baterię i ładowarkę Oregon zapewnisz sobie zapas ”paliwa” do Twojej kosiarki, kosy, pilarki, dmuchawy, nożyc do żywopłotu, a nawet innowacyjnego sytemu narzędzi wielofunkcyjnych Oregon MultiTool Ph600 na co najmniej 2 lata gdyż tyle wynosi minimalna żywotność baterii litowo-jonowych Oregon.

Wybierając kosiarkę LM400 z baterią i ładowarką, pozostałe narzędzia akumulatorowe Oregon będziesz mógł nabyć w tańszej wersji już bez dodatkowych źródeł energii.

Jedna Bateria - Wiele Zastosowań


Oszczędność czasu i pieniędzy

Oszczędność pieniędzy


Kosiarka akumulatorowa Oregon LM400 to nie tylko klucz do czystej i wygodnej pracy ale także realne oszczędności, wynikające z zastąpienia ciągle drożejącego paliwa tanią i ekologiczną energią elektryczną. Przy regularnym użytkowaniu kosiarki LM400 w krótkim czasie zwróci się koszt jej zakupu.

Praca z kosiarką Oregon LM400 to także znacząca oszczędność czasu na konserwacji, serwisie czy bezpośrednim przygotowaniu do koszenia. Po prostu wciśnij guzik i zacznij pracę, bez uzupełniania paliwa, wymiany oleju i filtrów.

 

Wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Z kosiarką Oregon LM400 błyskawicznie zaczniesz każde koszenie. Wystarczy włożyć baterię, przycisnąć włącznik i zacząć kosić. Bez uciążliwego szarpania linki zapłonowej, trzymania zapasu mieszanki paliwowej, kosztownego serwisu silnika spalinowego. Wymiana świec, filtrów powietrza, przewodów i uszczelek to już przeszłość. Z kosiarką akumulatorową LM400 szybko skończysz pracę w ogrodzie, ponieważ nie będziesz musiał robić przerw na uzupełnienie paliwa.

Korzystając z kosiarki LM400 nie będziesz już musiał wdychać szkodliwych spalin podczas pielęgnacji trawnika w ogrodzie. Z kolei cicha praca silnika i kompletna cisza między koszeniem sprawi, że kosiarka akumulatorowa świetnie sprawdzi się na terenie osiedli i dzielnic domów jednorodzinnych, gdzie hałas może przeszkadzać mieszkańcom w pracy i wypoczynku. Kolejnym atutem kosiarki LM400 jest również jej doskonale przemyślana konstrukcja, która w połączeniu z brakiem oleju i benzyny, umożliwia złożenie kosiarki i jej wygodne przechowywanie w pozycji pionowej, co znacząco redukuje ilość potrzebnego miejsca na jej składowanie.

Wysoka niezawodność, dzięki zastosowaniu niemal bezawaryjnego silnika elektrycznego oraz obniżony do minimum poziom wibracji zapewniają kosiarce Oregon LM400 wysokie miejsce w rankingu wygody użytkowania.

Inwestując w narzędzia akumulatorowe Oregon, inwestujesz w Swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie.

Pionowe przechowywanie

Pionowa pozycja przechowywania

 

Akumulatorowa rewolucja w Twoim ogrodzie

Wydajna, mocna i wytrzymała kosiarka akumulatorowa Oregon LM400 dzięki niezawodnemu silnikowi elektrycznemu i solidnej stalowej obudowie spełni oczekiwania wymagających użytkowników, właścicieli przydomowych ogródków, ceniących ciszę, wygodę, bezawaryjność i wysoką jakość produktów amerykańskiej marki Oregon docenionej przez zawodowych ogrodników i pracowników leśnych na całym świecie.

Zalety kosiarki akumulatorowej LM400

Praktyczna wskazówka

Oszczędność pieniędzy


Ostry nóż kosiarki ścina trawę w krótszym czasie.

Zadbany trawnik zaczyna się od ostrego noża. Należy więc pamiętać, że wysoko wydajny nóż należy naostrzyć po dostrzeżeniu pierwszych oznak jego zużycia. Rozdarta, szarobrązowa trawa to znak, że ostrze ulega stępieniu w miarę eksploatacji. Średnica koszenia 51 cm (20") w modelu LM400 oznacza, że nóż może skosić więcej trawy przy mniejszej liczbie przejść. Nóż można naostrzyć lub w razie potrzeby wymienić.

 
 

Parametry techniczne

Szerokość koszenia 51 cm (20")
Waga 26,6 kg z 1 akumulatorem
Kosz zbiorczy 60 litrów
Silnik Bezszczotkowy
Regulacja wysokości koszenia 6 pozycji
Zespół tnący Stalowy
Tryb koszenia Wyrzut do kosza / Boczny wyrzut / Tylny wyrzut do mulczowania
Zasilanie 1 lub 2 baterie Oregon 36V
Poziom mocy akustycznej 95 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego 80 dB(A)
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: