Kosiarka akumulatorowa Oregon LM300 (bez baterii i ładowarki)

995,71 zł (z Vat)
809,52 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

Opis produktu

Utrzymaj swój trawnik w idealnym stanie, piękny i zdrowy, dzięki kosiarce akumulatorowej o mocy, jakiej spodziewałbyś się od kosiarki spalinowej. Nie przeszkadzaj swoim sąsiadom i dbaj o cichą okolicę, korzystając z urządzeń z silnikiem elektrycznym. Koś trawę w każdych warunkach pogodowych, o dowolnej porze dnia, na dowolnym rodzaju trawnika.

Wykonaj pracę sprawnie bez ograniczeń towarzyszących urządzeniom spalinowym lub elektrycznym zasilanym przewodowo.

Kosiarka akumulatorowa Oregon LM300

Kosiarka LM300 szybko i wydajnie skosi każdy trawnik o powierzchni nawet do 750 m2. Szybkie uruchomienie i 6 regulowanych pozycji umożliwia pracę w zróżnicowanym terenie. Trwały i niezawodny silnik, wydajny akumulator oraz wytrzymały i lekki kosz na odpady znacznie ułatwią pielęgnację trawnika w Twoim ogrodzie.

Kosiarka LM300 uruchamia się błyskawicznie i sprawia, że koszenie trawnika to przyjemność. Nowoczesny silnik bezszczotkowy oferuje połączenie dużego momentu obrotowego i wysokiej wydajności, zapewniając cichą i równą pracę przez długi czas.


Szerokość koszenia 40 cm

Szerokość koszenia 40cm (16")

6 wysokości koszenia

6 wysokości koszenia

Kosz zbiorczy 50L

Kosz zbiorczy 50L

 

Najwyższą jakość kosiarki Oregon LM300 potwierdza 3 letnia gwarancja udzielana na urządzenie oraz 2 letnia gwarancja na akumulatory.

Poczuj radość z koszenia

Jeżeli cenisz Sobie ciszę w ogrodzie, zwłaszcza w sobotni poranek to kosiarka akumulatorowa Oregon LM300 będzie doskonałym wyborem, który pokocha Twoja rodzina, a sąsiedzi pozazdroszczą.

Kosiarka LM300 to wydajność kosiarki spalinowej połączona z ciszą i niską wagą kosiarki elektrycznej. Bez konieczności magazynowania paliwa, bez spalin w powietrzu, bez plam oleju na trawniku, bez irytującego i niebezpiecznego kabla zasilającego plączącego się pod nogami i niszczącego kwiaty.

 

Kosiarka akumulatorowa LM300 to natychmiastowy rozruch, gotowość do pracy zawsze kiedy jej potrzebujesz, to efektywne koszenie przy minimalnym wysiłku.

 

Kompaktowa, zwrotna i wytrzymała, kosiarka Oregon to gwarancja idealnie skoszonego trawnika bez męczenia się z linką zapłonu, bez skomplikowanej obsługi i serwisu. Łatwa w przechowywaniu, przyjazna dla środowiska.

 

Idealna do małych i średnich ogrodów

Kosiarka akumulatorowa Oregon LM300 idealnie sprawdzi się w mniejszych i średnich ogrodach, gdzie powierzchnia do skoszenia nie przekracza 750 m2. Liczne przeszkody w postaci, chodników, krawężników, doniczek, kwietników to nie problem, właśnie w takich warunkach najbardziej docenisz zwrotność, niską wagę i nieskrępowaną przewodem mobilność kosiarki LM300.

 

Ile pracy możesz wykonać z kosiarką LM300?

Zobacz jakiej wielkości trawnik skosisz kosiarką akumulatorową LM300 zasilaną jedną baterią Oregon 36V, w zależności od pojemności baterii.


Powierzchnia trawnika 325 m2

do 325 m2

Powierzchnia trawnika 500 m2

do 500 m2

Powierzchnia trawnika 700 m2

do 750 m2

 

Czas pracy na baterii może się różnić w zależności od rodzaju i wysokości trawy oraz wybranej pozycji koszenia.


Bateria Oregon 36V

Ten zestaw nie zawiera baterii Oregon 36V, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania kosiarki LM300. Baterię należy nabyć osobno lub wykorzystać już posiadaną.

 

Mocna jak kosiarka spalinowa

Nowoczesny silnik elektryczny oraz wydajna bateria 36V dostarczą Ci mocy, jaka do tej pory była niedostępna w urządzeniach elektrycznych. Zaawansowana technologicznie bateria z ogniwami litowo-jonowymi pozwala na długą pracę silnika na pełnych obrotach. Pracując kosiarką LM300, nie odczujesz spadku mocy i prędkości silnika wraz z rozładowywaniem się baterii, nawet jeżeli zostało w niej niewiele energii.

Akumulator Oregon 36V nie posiada także efektu „pamięci”, dzięki czemu możesz doładować akumulator w każdej wolnej chwili bez obaw o jego żywotność, która utrzymuje się na optymalnym poziomie przez 1000 pełnych cykli ładowania.

Zobacz jak szybko naładujesz baterię Oregon 36V.

Bateria Oregon o pojemności 2.6 Ah

Bateria B425E - 2.6 Ah

Bateria Oregon o pojemności 4.0 Ah

Bateria B600E - 4.0 Ah

Bateria Oregon o pojemności 6.0 Ah

Bateria B650E - 6.0 Ah

Ładowarka Oregon

Ładowarka Oregon C650

90 min. 140 min. 240 min.
Szybka ładowarka Oregon

Szybka ładowarka Oregon C750

30 min. 60 min. 90 min.

Ladowanie baterii Oregon

Ten zestaw nie zawiera ładowarki Oregon, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania kosiarki Lm300. Ładowarkę należy nabyć osobno lub wykorzystać już posiadaną.

PAMIĘTAJ

W celu zachowania wydajności i żywotności baterii litowo-jonowych przez długi czas, co 9 do 12 miesięcy sprawdź stan naładowania baterii i w razie potrzeby naładuj ją do pełna. Optymalna temperatura otoczenia do przechowywania baterii wynosi od -10o do 30o. Magazynowanie baterii w temperaturze wykraczającej poza podany zakres może powodować jej szybsze rozładowanie.

 
 

Jedna bateria - Wiele zastosowań

Kosiarka LM300, tak samo jak wszystkie urządzenia akumulatorowe Oregon współpracuje z tą samą wydajną baterią Oregon 36V, która może być stosowana zamiennie we wszystkich urządzeniach akumulatorowych z serii PowerNow. Posiadając dowolną baterię i ładowarkę Oregon zapewnisz sobie zapas ”paliwa” do Twojej kosiarki, kosy, pilarki, dmuchawy, nożyc do żywopłotu, a nawet innowacyjnego sytemu narzędzi wielofunkcyjnych Oregon MultiTool Ph600 na co najmniej 2 lata gdyż tyle wynosi minimalna żywotność baterii litowo-jonowych Oregon.

Wybierając kosiarkę LM300 z baterią i ładowarką, pozostałe narzędzia akumulatorowe Oregon będziesz mógł nabyć w tańszej wersji już bez dodatkowych źródeł energii.

Jedna Bateria - Wiele Zastosowań


Oszczędność czasu i pieniędzy

Oszczędność pieniędzy


Kosiarka akumulatorowa Oregon LM300 to nie tylko klucz do czystej i wygodnej pracy ale także realne oszczędności, wynikające z zastąpienia ciągle drożejącego paliwa tanią i ekologiczną energią elektryczną. Przy regularnym użytkowaniu kosiarki LM300 w krótkim czasie zwróci się koszt jej zakupu.

Praca z kosiarką Oregon LM300 to także znacząca oszczędność czasu na konserwacji, serwisie czy bezpośrednim przygotowaniu do koszenia. Po prostu wciśnij guzik i zacznij pracę, bez uzupełniania paliwa, wymiany oleju i filtrów.

 

Wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Z kosiarką Oregon LM300 błyskawicznie zaczniesz każde koszenie. Wystarczy włożyć baterię, przycisnąć włącznik i zacząć kosić. Bez uciążliwego szarpania linki zapłonowej, trzymania zapasu mieszanki paliwowej, kosztownego serwisu silnika spalinowego. Wymiana świec, filtrów powietrza, przewodów i uszczelek to już przeszłość. Z kosiarką akumulatorową LM300 szybko skończysz pracę w ogrodzie, ponieważ nie będziesz musiał robić przerw na uzupełnienie paliwa. Niewielka waga kosiarki, zaledwie 16,3 kg z baterią, wygodna i ergonomiczna konstrukcja oraz idealne wyważenie pozwolą pracować Ci bez zmęczenia.

Korzystając z kosiarki LM300 nie będziesz już musiał wdychać szkodliwych spalin podczas pielęgnacji trawnika w ogrodzie. Z kolei cicha praca silnika i kompletna cisza między koszeniem sprawi, że kosiarka akumulatorowa świetnie sprawdzi się na terenie osiedli i dzielnic domów jednorodzinnych, gdzie hałas może przeszkadzać mieszkańcom w pracy i wypoczynku. Wysoka niezawodność, dzięki zastosowaniu niemal bezawaryjnego silnika elektrycznego oraz obniżony do minimum poziom wibracji zapewniają kosiarce Oregon LM300 wysokie miejsce w rankingu wygody użytkowania.

Inwestując w narzędzia akumulatorowe Oregon, inwestujesz w Swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie.

Akumulatorowa rewolucja w Twoim ogrodzie

Wyjątkowo lekka i wygodna kosiarka akumulatorowa Oregon LM300 spełni oczekiwania wymagających użytkowników, właścicieli przydomowych ogródków, ceniących ciszę, wygodę, bez awaryjność i wysoką jakość produktów amerykańskiej marki Oregon docenionej przez zawodowych ogrodników i pracowników leśnych na całym świecie.

Oszczędność pieniędzy

Praktyczna wskazówka

Oszczędność pieniędzy


Zróżnicowanie wzorów koszenia może pomóc w utrzymaniu trawy w lepszym stanie.

Trawnik należy kosić w różnych kierunkach. Jeśli na przykład jednego dnia trawnik był koszony wzdłuż, następnym razem należy kosić ten sam obszar w poprzek. Ta zmiana wzoru koszenia spowoduje, że trawnik będzie wyglądał lepiej (trawa ma tendencję do pochylania się w kierunku ścinania). Wybór różnych schematów koszenia pomoże również ograniczyć zagęszczenie gleby. LM300 to lekka kosiarka, która oferuje łatwe użytkowanie i cięcie w dowolnym kierunku.

 
 

Parametry techniczne

Waga 15,1 kg
Szerokość koszenia 40 cm (16")
Kosz zbiorczy 50 litrów
Silnik Bezszczotkowy
Regulacja wysokości koszenia 6 pozycji
Poziom mocy akustycznej 96 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego 84 dB(A)
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: