Kosa akumulatorowa Oregon ST275 GSL (bez baterii i ładowarki)

849,37 zł (z Vat)
690,54 zł netto

Darmowa wysyłka

Opis produktu

  

Kosa akumulatorowa Oregon

 *35 minut - orientacyjny czas pracy silnika na pełnych obrotach. Kontrolując prędkość silnika czas pracy można
                     wydłużyć do 120 minut.

    Zalety kosy akumulatorowej Oregon:

      ▪ Niskie koszty użytkowania

      ▪ Brak kosztów paliwa i serwisu

      ▪ Lekka i ergonomiczna konstrukcja

      ▪ Natychmiast gotowa do pracy

      ▪ Cicha i nieemitująca spalin

 

Wyjątkowo lekka i wygodna kosa akumulatorowa Oregon ST275GSL łączy wszystkie zalety urządzenia akumulatorowego z mocą kosy spalinowej. Spełni oczekiwania zarówno właścicieli przydomowych ogródków, jak i profesjonalistów zawodowo zajmujących się pielęgnacją trawników. Bez plączących się przewodów, bez kanistrów z paliwem, bez czasochłonnej konserwacji kosa Oregon ST275GSL jest zawsze gotowa do pracy w każdych warunkach. Wygodę użytkowania dodatkowo zwiększa ergonomiczny projekt kosy, doskonałe wyważenie,  regulowany duży uchwyt i możliwość użycia jako podkaszarki przy krawędziach trawników (wokół krawężników, murów lub drzew)

 

Kosa ST275GSL, tak samo jak pilarka i nożyce akumulatorowe Oregon współpracują z tą samą wydajną baterią Oregon 36V 2,4 Ah, która może być stosowana zamiennie we wszystkich tych urządzeniach. Wystarczyć kupić tyko jedno urządzenie akumulatorowe Oregon w zestawie z baterią i ładowarką, a pozostałe w tańszej wersji bez akumulatora.

 

Wygodna i funkcjonalna

Z kosą Oregon ST275GSL błyskawicznie zaczniesz każde koszenie. Wystarczy wziąć ją do ręki, przycisnąć włącznik i zacząć kosić. Bez uciążliwego szarpania linki zapłonowej, trzymania zapasu mieszanki paliwowej, kosztownego serwisu silnika spalinowego. Wymiana świec, filtrów powietrza, przewodów i uszczelek to już przeszłość. Z kosą akumulatorową ST275GSL równie szybko skończysz pracę w ogrodzie, ponieważ nie będziesz musiał robić zbyt częstych przerw. Niewielka waga kosy, zaledwie 4 kg z baterią, wygodna i ergonomiczna konstrukcja oraz idealne wyważenie pozwolą pracować Ci bez zmęczenia. Silnik elektryczny to także całkowity brak szkodliwych spalin i czterokrotnie cichsza praca.

 

Mocna jak kosa spalinowa

Kosa Oregon ST275GSL zapewni Ci wygodę użytkowania maszyny akumulatorowej i moc kosy spalinowej. Nowoczesny silnik elektryczny oraz wydajna bateria 36V 2.4 Ah dostarczą Ci mocy, jaka do tej pory była niedostępna w kosach elektrycznych. Zaawansowana technologicznie bateria z ogniwami litowo-jonowymi pozwala na 35 minutową ciągłą pracę silnika na pełnych obrotach, co przekłada się na 120 minut koszenia w normalnych warunkach na jednej baterii. Pracując kosą ST275GSL, nie odczujesz spadku mocy i prędkości silnika wraz z rozładowywaniem się baterii, nawet jeżeli zostało w niej niewiele energii. Akumulator Oregon 36V nie posiada także efektu „pamięci”, dzięki czemu możesz doładować akumulator w każdej wolnej chwili bez obaw o jego żywotność, która utrzymuje się na optymalnym poziomie przez 1000 pełnych cykli ładowania.

 

Bogato wyposażona

Dwużyłkowa automatyczna głowica tnąca, opuszczany zderzak dystansowy do koszenia przy krawędziach oraz dźwignia kontroli prędkości silnika sprawiają, że ST275GSL sprawdza się doskonale jako wydajna kosa i precyzyjna podkaszarka. Z głowicą OREGON® Swift Load załadunek nowej żyłki jest bardzo szybki i nie wymaga demontażu głowicy. Wystarczy odciąć kilkumetrowy kawałek żyłki, przełożyć przez otwory w głowicy i nawinąć na bęben za pomocą pokrętła. Do głowicy dołączona jest żyłka tnąca Oregon Duoline Plus o grubości 2,0 mm wzmocniona twardą powłoką o wysokiej wytrzymałośći na ścieranie oraz utwardzonym rdzeniem zwiększającym jej odporność na rozerwanie. Wyjątkowy skręcony profil żyłki Duoline Plus zmniejsza opór powietrza i poziom wibracji, przez co koszenie jest jeszcze cichsze i bardziej efektywne. Mniejsza ilość drgań oznacza mniejsze obciążenie silnika, co przekłada się na dłuższy czas pracy na jednej baterii.

 

Parametry techniczne

Waga 4,3 kg
Bateria brak w zestawie
Żyłka tnąca Biotrim+ TM Oregon quick load
Prędkość silnika 6250 RPM
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: