Ostrzałka ręczna Oregon do łańcucha

Wyprzedaż! Ostrzałka ręczna Oregon do łańcucha Zobacz większe

557849

Użyteczna ostrzałka ręczna do ostrzenia łańucha tnącego bezpośrednio na prowadnicy pilarki. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie precyzję ostrzenia i oszczędność czasu.

Więcej szczegółów

 

93,56 zł (z Vat)
76,07 zł netto

Darmowa wysyłka od 300 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Opis produktu

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy można ostrzyć łańuch tnący szybciej i dokładniej, to ręczna ostrzałka OREGON jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

 

Mocowana bezpośrednio na prowadnicy pilarki ostrzałka pozwala skrócić czas ostrzenia łańcucha i daje Ci pewność, że zachowane są prawidłowe kąty zęba tnącego, które decydują o wydajności cięcia drewna.

 

Wystarczy, że zamontujesz w ostrzałce odpowiedni do swojego łańucha pilnik (o średnicy 4.0, 4,5. 4.8, 5.0 bądź 5.5 mm), a następnie nałożysz ją na prowadnicę pilarki. Teraz wystarczy, że po kolei naostrzysz każdy ząb tnący, poruszając rączką ostrzałki do przodu i do tyłu.

 

WAŻNE: Ostrzałka ręczna jest sprzedawana bez pilnika do ostrzenia łańcucha. Aby móc z niej korzystać, należy dobrać pilnik okrągły o średnicy właściwej do posiadanego typu łańcucha. Jeżeli nie wiesz, jaki pilnik kupić, skontaktuj się z nami.

 

Zalety produktu:

  -  Dokładność ostrzenia jak w szlifierkach elektrycznych.

  -  Łatwe ostrzenie łańcucha bezpośrednio na prowadnicy pilarki.

  -  Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie.

 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: