Ostrzałka ręczna Oregon do łańcucha

557849

Użyteczna ostrzałka ręczna do ostrzenia łańucha tnącego bezpośrednio na prowadnicy pilarki. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie precyzję ostrzenia i oszczędność czasu.

Więcej szczegółów

 

91,17 zł (z Vat)
74,12 zł netto

Darmowa wysyłka od 300 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Opis produktu

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy można ostrzyć łańuch tnący szybciej i dokładniej, to ręczna ostrzałka OREGON jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

 

Mocowana bezpośrednio na prowadnicy pilarki ostrzałka pozwala skrócić czas ostrzenia łańcucha i daje Ci pewność, że zachowane są prawidłowe kąty zęba tnącego, które decydują o wydajności cięcia drewna.

 

Wystarczy, że zamontujesz w ostrzałce odpowiedni do swojego łańucha pilnik (o średnicy 4.0, 4,5. 4.8, 5.0 bądź 5.5 mm), a następnie nałożysz ją na prowadnicę pilarki. Teraz wystarczy, że po kolei naostrzysz każdy ząb tnący, poruszając rączką ostrzałki do przodu i do tyłu.

 

WAŻNE: Ostrzałka ręczna jest sprzedawana bez pilnika do ostrzenia łańcucha. Aby móc z niej korzystać, należy dobrać pilnik okrągły o średnicy właściwej do posiadanego typu łańcucha. Jeżeli nie wiesz, jaki pilnik kupić, skontaktuj się z nami.

 

Zalety produktu:

  -  Dokładność ostrzenia jak w szlifierkach elektrycznych.

  -  Łatwe ostrzenie łańcucha bezpośrednio na prowadnicy pilarki.

  -  Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie.

 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: