Nóż do kwiatów ARS FN-6T-R-BP

105,93 zł (z Vat)
86,12 zł netto

Darmowa wysyłka od 150 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Przeznaczenie:

Kwiaty
 

Opis produktu

Kogo pasją jest ogród, kto na sadzeniu i przesadzaniu kwiatów zjadł zęby, ten wie jak przydatnym i ważnym narzędziem pracy jest odpowiedni nóż ogrodniczy. Lekki, poręczny, zawsze ostry – taki właśnie jest nóż do kwiatów FN-6T-R japońskiej firmy ARS.

Nóż ogrodniczy do kwiatów ARS FN-6T-R to uniwersalny nóż przeznaczony do wszelkich prac związanych z pielęgnacją, chirurgią i cięciem kwiatów oraz przycinaniem gałązek drobnych krzewów i winorośli. Doskonale sprawdza się podczas szczepienia i rozmnażania roślin, przy wykonywaniu ukośnych cięć tzw. zrazów (jednorocznych zdrewniałych pędów zawierających pączki szlachetnych roślin drzewiastych) oraz ukorzenionych podkładek.

Nóż ogrodniczy do kwiatów ARS FN-6T-R to:

  • lekka, poręczna, składana konstrukcja
  • wytrzymałe ostrze z japońskiej stali nierdzewnej
  • uniwersalny ostrze o prostym profilu
  • antypoślizgowa, wygodna rękojeść
  • pierścień umożliwiający zawieszenie noża na smyczy, przy kluczach itp.

Ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej


Wysokiej jakości japońska stal nierdzewna wykorzystana do produkcji sekatorów i noży ARS
 

Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.

Prezentowany produkt wyróżnia się wytrzymałym, lśniącym ostrzem, dobrze trzymającym ostrość, które zawdzięcza swoje właściwości użytej w procesie produkcji wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej.

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, produkt ten jest w pełni zabezpieczony przed szkodliwymi warunkami pracy w zawilgoconym środowisku i nie wymaga dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych (tj. dokładne osuszanie po wykonanej pracy, staranne przechowywanie) chroniących przed korozją.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.
 
 

Parametry techniczne

Waga 30 g
Długość całkowita 151 mm
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: