Pilarka akumulatorowa Oregon CS300 (bez baterii i ładowarki)

820,02 zł (z Vat)
666,68 zł netto

Darmowa wysyłka

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Opis produktu

 

Piła akumulatorowa

 
250 cięć - orientacyjna ilość cięć w materiale o średnicy od 5 do 7 cm wykonanych na pełnym akumulatorze.

    To się opłaca:

      ▪ Brak kosztów drożejącego paliwa

      ▪ Brak kosztów oleju i dodatków

      ▪ Niskie koszty serwisu

      ▪ Szybkie ostrzenie łańcucha bez narzędzi

      ▪ Brak zbędnych przestojów

 

Pilarka akumulatorowa Oregon CS300 to wydajne cięcie piłą łańcuchową bez hałasu, bez spalin, bez martwienia się o zapas coraz droższego paliwa. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba coś  ściąć, przyciąć, odciąć czy przeciąć. Wystarczy pociągnąć za spust włącznika, aby natychmiast uruchomić silnik i móc zacząć pracę. Zapomnij o wielokrotnym szarpaniu linki rozrusznika. Pilarka akumulatorowa Oregon CS300 razem z wytrzymałą baterią litowo-jonową nowej generacji (nie będącą w zestawie) i 16’’ (40cm) prowadnicę z powodzeniem wykona każdą pracę, która do tej pory wymagała mocy pilarki spalinowej. Bez względu na to, czy musisz ściąć drzewo, uprzątnąć wiatrołomy i połamane gałęzie, pociąć kłody na drewno kominkowe czy uformować koronę drzewa piła Oregon CS300 jest gotowa podjąć każde wyzwanie.

Moc pilarki spalinowej

Wydajna bateria 36V o dużej pojemności (nie będąca w zestawie) dostarczy Ci moc, jaką do tej pory miały jedynie pilarki spalinowe. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań wykonasz z nią każdą pracę. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej zapewnia wystarczającą ilość energii do wykonania 250 cięć bez efektu spadku mocy, który często odczuwalny jest podczas użytkowania tradycyjnego sprzętu akumulatorowego. Od pierwszego do ostatniego cięcia nie zauważysz różnicy w wydajności pracy pilarki Oregon CS300. Zastosowane w baterii Oregon 36V nowoczesne ogniwa nie posiadają efektu „pamięci”, dzięki czemu możesz doładować akumulator w każdej wolnej chwili. Żywotność prawidłowo użytkowanej baterii wynosi aż 1000 pełnych cykli ładowania.

 

Wygoda i bezpieczeństwo
Niewielka waga pilarki Oregon CS300 i doskonałe wyważenie maszyny pozwolą Ci wykonywać precyzyjne cięcia i pracować bez zmęczenia przez długi czas. Możesz zapomnieć także o konieczności wdychania spalin, ponieważ napędzana jest ona czystą energią elektryczną. Cicha praca silnika podczas pracy i kompletna cisza między kolejnymi cięciami sprawiają, że świetnie sprawdza się na terenie osiedli i dzielnic willowych, gdzie hałas może przeszkadzać mieszkańcom w pracy i wypoczynku. Wysoka niezawodność, dzięki zastosowaniu niemal bezawaryjnego silnika elektrycznego oraz obniżony do minimum poziom wibracji zapewniają pile Oregon CS300 wysokie miejsce w rankingu wygody użytkowania.

 

Oszczędność
Wykorzystanie energii elektrycznej to nie tylko czysta praca bez uciążliwych spalin, ale także realne oszczędności, wynikające z zastąpienia ciągle drożejącego paliwa tanią i ekologiczną energią. Przy regularnym użytkowaniu pilarki Oregon CS300 w krótkim czasie zwróci Ci się koszt jej zakupu. Oznacza to, że nowoczesną i wygodną pilarkę akumulatorową możesz mieć praktycznie za darmo. Im częściej jej używasz, tym szybciej sama się spłaca.

Praca z pilarką Oregon CS300 to także znacząca oszczędność czasu, jaki zyskasz dzięki zintegrowanemu z piłą systemowi ostrzenia łańcucha PowerSharp. Jeżeli czujesz, że łańcuch traci swoją ostrość i tempo cięcia, wystarczy, że uruchomisz silnik na pełnych obrotach i przytrzymasz uniesioną dźwignię systemu PowerSharp przez kilka sekund, a łańcuch znów będzie jak nowy. Niemożliwe? Zobacz jak to działa.

Zobacz pilarkę akumulatorową OREGON CS300 w akcji

 

Parametry techniczne

Waga 5,4 kg
Długość prowadnicy 16" - 40cm
Prędkość łańcucha 14,2 m/s
Bateria brak baterii i ładowarki w zestawie
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: