Sekator do owoców i kwiatów (czerwony) ARS 300L

44,56 zł (z Vat)
36,23 zł netto


46,92 zł

Darmowa wysyłka od 150 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Przeznaczenie:

Winogrona
Owoce
Żniwa
Bonsai
Kwiaty
Warzywa
Pielęgnowanie
 

Opis produktu

Jednoręczny sekator nożycowy ARS 300L do cięcia owoców, warzyw oraz kwiatów. Ten niezawodny i precyzyjny sekator został zaprojektowany i wyprodukowany przez japońską firmę ARS, z myślą o delikatnych i dokładnych pracach, również w trudno dostępnych partiach roślin.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, sekator ogrodniczy ARS 300 L bez problemu poradzi sobie z każdym, nawet najdokładniejszym zadaniem w Twoim ogrodzie.

Doceniony przez profesjonalnych ogrodników i sadowników precyzyjny sekator ARS 300 L idealnie sprawdzi się przy zbiorze owoców i warzyw, cięciu i pielęgnacji winorośli, kwiatów oraz drzewek bonsai.

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 

Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.

Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.

Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.

 

Wygodna i ergonomiczna rączka

Przyjemny w dotyku materiał zapewniający stabilny chwyt.

Dla lepszej wygody użytkowania, uchwyty narzędzi ARS zaprojektowano tak, aby maksymalnie zmniejszyć niepożądane obciążenia. Specjalna konstrukcja i materiały, z których wykonano rękojeści w sekatorach, nożycach i piłach ARS sprawiają, iż korzystanie z nich nie wywołuje zmęczenia dłoni i przedramion nawet podczas cięcia twardych materiałów, wymagających trzymania narzędzia z dużą siłą.
 
 

Parametry techniczne

Waga 110 g
Długość całkowita 190 mm
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: