Sekator zakrzywiony do owoców i warzyw (czerwony) ARS 310

37,46 zł (z Vat)
30,46 zł netto


39,45 zł

Darmowa wysyłka od 300 zł

Przeznaczenie:

Owoce
Żniwa
Warzywa
 

Opis produktu

Jednoręczny sekator nożycowy ARS 310 z zakrzywionymi ostrzami. Ten niezawodny i precyzyjny sekator został zaprojektowany i wyprodukowany przez japońską firmę ARS, z myślą o delikatniejszych zadaniach wymagających wyjątkowej precyzji, również w trudno dostępnych partiach roślin.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, sekator ogrodniczy ARS 310 bez problemu poradzi sobie z każdym wymagającym dokładności zadaniem w Twoim ogrodzie.

Doceniony przez profesjonalnych ogrodników i sadowników precyzyjny sekator ARS 310 idealnie sprawdzi się przy przycinaniu roślin oraz zbiorze owoców i warzyw np. pomidorów, ogórków, cytrusów itp.

Praktyczne zakrzywione ostrze


Praktyczne zakrzywione ostrze w sekatorze do kwiatów ARS
 

Precyzja i komfort pracy.

Prezentowany sekator ARS przeznaczony do przycinania, zbierania oraz pielęgnacji kwiatów, warzyw i owoców został zaopatrzony w specjalne zakrzywione ostrze. Rozwiązanie to umożliwia niezwykle precyzyjną i komfortową pracę nawet w trudno dostępnych i zarośniętych partiach roślin.
 

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 

Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.

Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.

Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.

 

Wygodna i ergonomiczna rączka

Przyjemny w dotyku materiał zapewniający stabilny chwyt.

Dla lepszej wygody użytkowania, uchwyty narzędzi ARS zaprojektowano tak, aby maksymalnie zmniejszyć niepożądane obciążenia. Specjalna konstrukcja i materiały, z których wykonano rękojeści w sekatorach, nożycach i piłach ARS sprawiają, iż korzystanie z nich nie wywołuje zmęczenia dłoni i przedramion nawet podczas cięcia twardych materiałów, wymagających trzymania narzędzia z dużą siłą.
 
 

Parametry techniczne

Waga 90 g
Długość całkowita 160 mm
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: