Sekator na wysięgniku z obrotową rączką (przytrzymujący) ARS 160-0.6

208,55 zł (z Vat)
169,55 zł netto


219,60 zł

Darmowa wysyłka od 150 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Przeznaczenie:

Owoce
Żniwa
Kwiaty
Warzywa
Ogrodnictwo
Architektura krajobrazu
 

Opis produktu

Sekator nożycowy na wysięgniku ARS 160-0.6 do cięcia gałęzi o średnicy do 10mm (z możliwością ich przytrzymywania). Ten niezawodny, praktyczny i precyzyjny sekator został zaprojektowany i wyprodukowany przez japońską firmę ARS, z myślą o trudnych warunkach pracy i wymagających potrzebach profesjonalnych sadowników i ogrodników.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej oraz nowatorskim technologiom, sekator ogrodniczy na wysięgniku ARS 160-0.6 znacząco ułatwi i przyspieszy wszelkie prace w wyższych, trudniej dostępnych partiach drzew i krzewów.

Doceniony przez zawodowców sekator ogrodniczy na wysięgniku ARS 160-0.6 idealnie sprawdzi się przy cięciu i zbiorze warzyw, owoców oraz kwiatów, w ogrodnictwie oraz architekturze krajobrazu.

Ostrze z wysokowęglowej japońskiej stali


Wysokiej jakości japońska stal wykorzystana do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS
 

Dobrej jakości stal to podstawa dobrej krawędzi tnącej.

Prezentowany produkt wyróżnia się długo trzymającym ostrość i wyjątkowo wytrzymałym ostrzem, które zawdzięcza swoje właściwości dzięki użytej specjalnie wyselekcjonowanej japońskiej stali.

Wyjątkową twardość nadaje ostrzu stop żelaza z dużą zawartością węgla. Następnie stop ten jest poddawany specjalnemu procesowi wyżarzania, dzięki któremu ostrze zyskuję odpowiednią elastyczność.

Niespotykana jakość wykonania oraz zastosowane materiały stanowią fundament niezwykłej mocy drzemiącej w narzędziach ARS.

 

Twarda i odporna powłoka chromowa


Twarda i odporna powłoka chromowa
 

Dodatkowa ochrona przed uszkodzeniami, rdzą i żywicą.

Mimo wykorzystania do produkcji sekatorów, nożyc do żywopłotów i pił ręcznych ARS, wysokiej jakości japońskiej stali, poddanej specjalnej obróbce termicznej, ostrza tego produktu pokryto dodatkowo twardą powłoką chromową.

Takie rozwiązanie zapewnia krawędzi tnącej większą twardość, odporność na rdzewienie, ostry wygląd i niezwykłą trwałość. Podczas przycinania gałęzi, powstała w procesie chromowania gładka powierzchnia zapobiega również przywieraniu i gromadzeniu się żywicy na ostrzach.
 

Ekonomiczny system wymiennych ostrzy


Praktyczny system wymiennych ostrzy w sekatorach i piłach ARS
 

Dłuższa żywotność, mniejsze koszty.

Dla zwiększenia wygody, ograniczenia kosztów eksploatacji oraz wydłużenia żywotności narzędzi sadowniczych i ogrodniczych ARS, w produkcie tym zastosowano ekonomiczny system części zamiennych umożliwiający swobodną i prostą wymianę zużytych lub uszkodzonych ostrzy.
 

Miękki gumowy amortyzator wstrząsów


Amortyzatory wstrząsów w sekatorach i nożycach ARS
 

Komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zastosowany w tym modelu gumowy amortyzator, umiejscowiony na ramionach narzędzia w odpowiedniej odległości od ostrza, pochłania większość energii powstałej po wykonaniu cięcia, znacząco redukując siły oddziałujące na ręce użytkownika podczas pracy.
 

Obrotowa rączka redukująca wysiłek i zmęczenie


Obrotowa rączka w sekatorach na wysięgniku ARS
 

Wygodniejsza praca w koronach drzew i krzewów.

Mając na uwadze wygodę oraz komfort pracy, sekatory na wysięgniku ARS zaprojektowano uwzględniając wymuszoną pozycję pracy oraz siły działające na mięśnie i stawy ręki podczas cięcia wysoko położonych gałęzi lub owoców. Rezultatem takiego podejścia jest specjalny system, umożliwiający rotację rączki sekatora w zakresie 180° względem ostrza.

Takie rozwiązanie daje możliwość ułożenia dłoni podczas pracy w możliwe najwygodniejszej pozycji, ograniczającej wysiłek i zmęczenie oraz ustawienie samych ostrzy sekatora pod najbardziej optymalnym kątem w stosunku do ciętych gałęzi lub owoców, co znacząco ułatwia manewrowanie długim narzędziem.
 

Praktyczny system "Przytnij i przytrzymaj"


System "Przytnij i Przytrzymaj" w sekatorach ARS
 

Łatwiejsza i szybsza praca przy zbiorze owoców.

Opatentowany przez ARS innowacyjny system, zastosowany w profesjonalnych sekatorach dla sadowników, umożliwiający cięcie gałązek, owoców i kwiatów jednocześnie je przytrzymując.

Rozwiązanie to znacznie ułatwia i przyspiesza pracę w sadzie lub ogrodzie oraz chroni zbierane owoce lub kwiaty przed upadkiem.
 
 

Parametry techniczne

Waga 395 g
Długość całkowita 600 mm
Maksymalna średnica ciętej gałęzi 10 mm
 

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: