Szlifierka do zębów prowadzących

Szlifierka stołowa do zębów prowadzących Zobacz większe

1 696,66 zł (z Vat)
1 379,40 zł netto

Darmowa wysyłka

Opis produktu

Szlifierka do zębów prowadzących to w pełni kompletna i wydajna maszyna przeznaczona do wyrównywania, polerowania i pielęgnacji ogniw prowadzących łańcuchów tnących o dowolnej podziałce (1/4", 3/8", 3/8" low pro, .325", .404") do harwesterów, maszyn tartacznych oraz pilarek. Wyposażona w dwie równolegle umiejscowione i równomiernie pracujące tarcze ścierne do szlifowania powierzchni ogniw prowadzących oraz uniwersalne koło szlifierskie, szlifierka ta stanowi jedyne w swoim rodzaju narzędzie, nieocenione przy konserwacji ogniw prowadzących.

Szlifierka do zębów prowadzących należy do linii szwedzkich produktów Markusson, co oznacza, że została stworzona z myślą o trudnych warunkach pracy i wysokich standardach panujących w przemyśle drzewnym, a jej głównym zadaniem jest maksymalne zwiększenie wydajności wykorzystywanych układów tnących.

Jednym z czynników wpływających na płynna pracę i wydłużenie żywotności układów tnących: łańcuchów, prowadnic, bębnów sprzęgła, kółek pływających jest utrzymywanie ogniw prowadzących łańcucha w jak najlepszej kondycji. Stan wspomnianych ogniw prowadzących bezpośrednio wpływa na tempo wyrabiania się rowka prowadnicy oraz powstawania luzów w łożysku na nosie prowadnicy.
 

Zalety szlifierki do zębów prowadzących:

  • Możliwość pracy z wszystkimi rodzajami łańcuchów.
  • Bardzo wytrzymała i prosa konstrukcja.
  • Intuicyjna obsługa.
  • Gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania.
  • Uniwersalne zastosowanie
 

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: