⋆⋆⋆ PROMOCJA ZAKOŃCZONA ⋆⋆⋆  

Wszystko do Twojej kosy lub kosiarki 15% TANIEJ Lato trwa w najlepsze, a razem z nim przez kraj przelewa się nieustająca fala upałów. Tak gorący sierpień to czas, w którym musimy uważać nie tylko na siebie ale również zadbać o nasz trawnik. Z tego względu w tym roku, wcześniej niż zwykle, rozpoczynamy promocję na wszystkie produkty OREGON do kos i kosiarek, dostępne teraz w naszym sklepie 15% TANIEJ.

Dodatkowo poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad, które pomogą w odpowiedniej pielęgnacji trawnika, w tak niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Letnie Koszenie w Niższej Cenie.


 • Żyłki i tarcze tnące, noże do kosiarek, głowice żyłkowe, paski klinowe, filtry powietrza oraz wiele więcej 15% TANIEJ.

 • 478 produktów w 11 kategoriach w PROMOCYJNEJ cenie.

 • Akcesoria do WSZYSTKICH modeli kos i kosiarek.

 • Dostawa GRATIS dla zamówień powyżej 300 zł.

Jak Skorzystać z Promocji?


Sprawdź jak skorzystać z promocji Letnie Koszenie w Niskiej Cenie i tanio kupić asortyment do Twojej kosy lub kosiarki.

 Przejdź do wybranej kategorii


Jak zadbać o trawnik w czasie upałów i suszy?


 • Podlewaj trawnik 2-3 razy w tygodniu, głównie w godzinach wczesno porannych lub wieczornych. Unikaj podlewania w dzień, gdyż duża różnica temperatury powoduje szybkie odparowywanie wody, nie pozwalając jej wchłonąć w darń. Dodatkowo krople wody zbierające się w dzień na trawie, paradoksalnie mogą przyczynić się do jej przypalenia, działając jak soczewki, skupiające ostre promienie słońca.

 • Oczyść trawnik z resztek roślin i liści. Dzięki temu dotlenisz darń oraz ułatwisz przenikanie wody w głąb trawy, co sprzyja jej regeneracji.

 • Mimo wolnego przyrostu trawy podczas suszy, często i systematycznie koś trawnik. Dzięki temu zagęścisz i odmłodzisz trawę oraz zapobiegniesz jej zakwitaniu, które jeszcze bardziej ograniczyłoby wzrost trawy.

 • Trawnik koś wyłącznie ostrym nożem lub żyłką o przekroju np. gwiazdki lub kwadratu. Zapewni to precyzyjne cięcie oraz równą i nie poszarpaną krawędź trawy, zapobiegając tym samym niszczeniu trawy w miejscu cięcia, które przyspieszyłoby proces zsychania jej końcówek.

 • Koś głównie rano lub wieczorem, kiedy źdźbła trawy są sprężyste. Przyspieszy Ci to pracę oraz poprawi jej jakość.

 • Jednorazowo nie ścinaj więcej niż połowę wysokości trawy, nawet po dłuższej przerwie (np. urlopie). Gdy trawa urośnie zbyt wysoka, koś ją parokrotnie, w odstępach kilku dni, osiągając zamierzoną wysokość stopniowo. Zbyt niskie koszenie sprawia, że odsłonięte zostają delikatne części trawy, które zostaną przypalone przez słońce.

 • Nie zapomnij o nakryciu głowy podczas pracy, regularnych przerwach, nawadnianiu organizmu i oczywiście zasłużonym relaksie np. w leżaku na idealnie przystrzyżonym trawniku.

Promocja ”Letnie Koszenie w Niższej Cenie” nie dotyczy klientów hurtowych.