System SpeedCut Nano

Bez względu, czy przycinasz gałęzie w koronie drzew, czy przygotowujesz drewno opałowe, Twoja praca wymaga odpowiednich narzędzi.

Pracuj mądrze i wykorzystaj możliwości Swojej pilarki w 100% dzięki najnowszej innowacji OREGON.

Poznaj zupełne nowy, kompletny system tnący Oregon SpeedCut Nano z podziałką .325” o niskim profilu i szerokości rowka 1,1mm, specjalnie zaprojektowany w celu zmaksymalizowania wydajności pilarek o pojemności silnika 20 – 38 cm³.

System SpeedCut Nano

Stworzony z myślą o użytkownikach poręcznych pił spalinowych o mocy do 3KM oraz pilarek akumulatorowych o mocy do 2kW, oczekujących bezkompromisowej jakości i trwałości, System SpeedCut Nano to kompletny układ tnący składający się z prowadnicy, łańcucha tnącego oraz dedykowanego bębna sprzęgła.


Wytrzymałość Gładkie cięcie
Wibracje oraz ryzyko zakleszczenia piły ograniczone do minimum
Odporność Zwiększona szybkość
Cięcie szybsze nawet o 15% w stosunku do łańcuchów z serii 90PX
Lekkość i zwinność Niepowstrzymana wydajność
Konstrukcja i parametry dostosowane do mocy pilarek kompaktowych
Dłuższa praca Wydłużony czas pracy
Większa żywotność komponentów i mniejsze obciążenie silnika

Wydajność. Szybkość. Precyzja.

Łańcuchy tnące SpeedCut Nano 80TXL

Zastosowane nowe ogniwa tnące typu ”Mikro Dłuto” o niskim profilu i udoskonalonym wieloosiowym szlifie, skuteczna technologia smarowania LubriTec, wytrzymała opatentowana stal i powłoka chromowa, indukcyjnie utwardzane i hartowane nity oraz niebieska powłoka antykorozyjna to gwarancja optymalnego wykorzystania potencjału Twojej pilarki.

Łańcuch SpeedCut Nano

Wytrzymałość. Bezpieczeństwo. Niezawodność.

Prowadnice SpeedCut Nano

Efektywną i komfortową pracę przez cały dzień zapewnia zaprojektowana na nowo, ulepszona konstrukcja prowadnic SpeedCut Nano. Zmniejszony promień nosa redukujący ryzyko odbicia piły, smukła budowa ograniczająca blokowanie się układu tnącego w drzewie, wydłużona żywotność dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz ulepszone prowadzenie, idealnie dopasowanych łańcuchów z serii 80TXL to zawsze gładkie, bezpieczne i szybkie cięcie, nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

 


Prowadnica SpeedCut Nano

Innowacja na wyciągnięcie ręki.

Lekki, nisko profilowy system SpeedCut Nano to niższa waga całego układu tnącego, mniejsze obciążenie silnika pilarki, a co za tym idzie wydłużony czas pracy na baterii lub jednym zbiorniku paliwa.

Niezawodność i niespotykaną szybkość cięcia systemu SpeedCut Nano w szczególności docenią pracujący na wysokości arboryści oraz użytkownicy pilarek jednoręcznych tzw. gałęziówek, wymagający najwyższej wydajności i precyzji podczas okrzesywania oraz kosmetycznych i pielęgnacyjnych cięć drzew w ogrodzie lub sadzie.  

System SpeedCut Nano
System SpeedCut Nano
System SpeedCut Nano