Piła do gałęzi (montaż na wysięgniku) ARS UV-34

132,80 zł (z Vat)
107,97 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Dostawa w 24 godziny

Dodaj do listy życzeń

Przeznaczenie:

Arborystyka
Ogrodnictwo
Leśnictwo
Architektura krajobrazu
 

Opis produktu

Piła ręczna UV-34 wyposażona w specjalny uchwyt przystosowany do montażu na wysięgniku, piekielnie ostre i wydajne zęby tnące typu SUPER TURBOCUT oraz praktyczny hak, przydatny przy usuwaniu pnączy oraz drobnych gałązek. Ta wytrzymała, ostra i niezawodna piła została zaprojektowana i wyprodukowana przez japońską firmę ARS z myślą o profesjonalnych zastosowaniach.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej, nowatorskim technologiom oraz specjalnej konstrukcji, piła ARS UV-34 znacząco ułatwi i przyspieszy wszelkie prace w wyższych, trudniej dostępnych partiach drzew i krzewów.

Doceniona przez zawodowych ogrodników, sadowników i arborystów piła ARS UV-34 idealnie sprawdzi się w pracach leśnych, ogrodnictwie, arborystyce oraz architekturze krajobrazu.

Wysięgnik do piły ARS UV-34 nie wchodzi w skład tego produktu i jest dostępny do nabycia osobno. Polecane do tego modelu piły wysięgniki znajdują się na dole strony, w sekcji produktów powiązanych.
 

Ochronna powłoka niklowa

Mimo wykorzystania do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS wysokiej jakości, wytrzymałej stali spełniającej Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), poddanej specjalnemu procesowi obróbki termicznej, ostrze tego produktu zostało dodatkowo pokryte powłoką niklową, zapewniającą ponad przeciętną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Zastosowanie tego typu powłoki umożliwiło wydłużenie żywotności narzędzia oraz jego skuteczne zabezpieczenie przed plamami, rdzą oraz żywicą.
 

Ekonomiczny system wymiennych ostrzy


Praktyczny system wymiennych ostrzy w sekatorach i piłach ARS
 

Dłuższa żywotność, mniejsze koszty.

Dla zwiększenia wygody, ograniczenia kosztów eksploatacji oraz wydłużenia żywotności narzędzi sadowniczych i ogrodniczych, w produkcie tym zastosowano ekonomiczny system części zamiennych umożliwiający swobodną i prostą wymianę zużytych lub uszkodzonych ostrzy.
 

Niezwykle ostre i wydajne zęby tnące w systemie SUPER TURBOCUT


Super TURBOCUT - zęby tnące ostre w 3 płaszczyznach, specjalny kształt UV
 

Niespotykana efektywność cięcia pod dowolnym kątem.

W celu zwiększenia i tak już ponadprzeciętnej wydajności cięcia, w pile tej zastosowano nowatorską technologię SUPER TURBOCUT, umożliwiającą płynne piłowanie drewna w pionie, poziomie oraz praktycznie pod każdym innym kątem.

Niezwykłą efektywność i tempo pracy tego modelu osiągnięto, podobnie jak w przypadku technologii TURBOCUT, stosując zęby tnące szlifowane w aż 3 płaszczyznach oraz wykorzystując wyjątkową konstrukcję zębów w kształcie liter ”UV”.

Specjalna budowa zębów w systemie SUPER TURBOCUT niemal eliminuje ryzyko zakleszczenia piły oraz zapchania zębów tnących opiłkami drewna, a dodatkowa obróbka ostrza zapewnia większą twardość i wytrzymałość oraz odporność na rdzę.
 

Profil montażowy: Półokrągły

Półokrągły profil wysięgnika piły ARS

Ten produkt pasuje do akcesoriów marki ARS o przekroju montażowym półokrągłym (kształt litery D).
 
 
 
 

Parametry techniczne

Podziałka zębów 4,0 mm
Waga 390 g
Długość całkowita 560 mm
Długość ostrza 340 mm
Grubość zębów 1,5 mm
 

Pobierz załącznik

ARS CT/UV-34 Schemat

Schemat i lista części do piły ARS CT/UV-34

Pobierz załącznik (153.36k)

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: