Piła do gałęzi (montaż na wysięgniku) ARS CT-34

127,98 zł (z Vat)
104,05 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Wysyłka w 24 godziny

Dodaj do listy życzeń

Przeznaczenie:

Arborystyka
Ogrodnictwo
Leśnictwo
Architektura krajobrazu
 

Opis produktu

Piła ręczna CT-34 wyposażona w specjalny uchwyt przystosowany do montażu na wysięgniku, zęby tnące TURBOCUT zapewniające szybką i agresywną charakterystykę cięcia oraz praktyczny hak, przydatny przy usuwaniu pnączy oraz drobnych gałązek. Ta wytrzymała, ostra i niezawodna piła została zaprojektowana i wyprodukowana przez japońską firmę ARS z myślą o profesjonalnych zastosowaniach.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej, nowatorskim technologiom oraz specjalnej konstrukcji, piła ARS CT-34 znacząco ułatwi i przyspieszy wszelkie prace w wyższych, trudniej dostępnych partiach drzew i krzewów.

Doceniona przez zawodowych ogrodników i sadowników piła ARS CT-34 idealnie sprawdzi się w pracach leśnych, ogrodnictwie, arborystyce oraz architekturze krajobrazu.

Wysięgnik do piły ARS CT-34 nie wchodzi w skład tego produktu i jest dostępny do nabycia osobno. Polecane do tego modelu piły wysięgniki znajdują się na dole strony, w sekcji produktów powiązanych.
 

Ochronna powłoka niklowa

Mimo wykorzystania do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS wysokiej jakości, wytrzymałej stali spełniającej Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), poddanej specjalnemu procesowi obróbki termicznej, ostrze tego produktu zostało dodatkowo pokryte powłoką niklową, zapewniającą ponad przeciętną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Zastosowanie tego typu powłoki umożliwiło wydłużenie żywotności narzędzia oraz jego skuteczne zabezpieczenie przed plamami, rdzą oraz żywicą.
 

Ekonomiczny system wymiennych ostrzy


Praktyczny system wymiennych ostrzy w sekatorach i piłach ARS
 

Dłuższa żywotność, mniejsze koszty.

Dla zwiększenia wygody, ograniczenia kosztów eksploatacji oraz wydłużenia żywotności narzędzi sadowniczych i ogrodniczych, w produkcie tym zastosowano ekonomiczny system części zamiennych umożliwiający swobodną i prostą wymianę zużytych lub uszkodzonych ostrzy.
 

Piekielnie ostre zęby tnące w systemie TURBOCUT


TURBOCUT - zęby tnące ostre w 3 płaszczyznach
 

Szybka i agresywna charakterystyka cięcia.

Mając na uwadze wysokie oczekiwania stawiane przed ręcznymi piłami przeznaczonymi dla sadowników, ogrodników, pracowników leśnych i arborystów, w modelu tym zastosowano rewolucyjną technologię TURBOCUT, zapewniającą pile szybką i agresywną charakterystykę cięcia.

Dzięki zębom tnącym, precyzyjnie szlifowanym w aż 3 płaszczyznach, piła ta zapewnia ponadprzeciętną wydajność i tempo pracy, minimalizując przy tym wysiłek podczas piłowania.

System TURBOCUT znacząco redukuje ryzyko zakleszczenia piły oraz zapychania zębów tnących opiłkami drewna.
 

Profil montażowy: Półokrągły

Półokrągły profil wysięgnika piły ARS

Ten produkt pasuje do akcesoriów marki ARS o przekroju montażowym półokrągłym (kształt litery D).
 
 
 
 

Parametry techniczne

Podziałka zębów 4,0 mm
Długość ostrza 340 mm
Długość całkowita 560 mm
Waga 390 g
Grubość zębów 1,5 mm
 

Pobierz załącznik

ARS CT/UV-34 Schemat

Schemat i lista części do piły ARS CT/UV-34

Pobierz załącznik (153.36k)

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: