Piła do gałęzi (montaż na wysięgniku) ARS UV-47

299,75 zł (z Vat)
243,70 zł netto

Darmowa wysyłka od 199 zł

30 dni na zwrot produktu

Wysyłka w 24 godziny

Dodaj do listy życzeń

Przeznaczenie:

Arborystyka
Leśnictwo
Architektura krajobrazu
 

Opis produktu

Piła ręczna UV-47 wyposażona w specjalny uchwyt przystosowany do montażu na wysięgniku, piekielnie ostre i wydajne zęby tnące typu SUPER TURBOCUT oraz praktyczny hak, ułatwiający pracę z wyżej położonymi gałęziami. Ta wytrzymała, ostra i niezawodna piła została zaprojektowana i wyprodukowana przez japońską firmę ARS z myślą o profesjonalnych zastosowaniach.

Dzięki użytym materiałom spełniającym wymagające Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), zaawansowanej obróbce termicznej, nowatorskim technologiom oraz specjalnej konstrukcji, piła ARS UV-47 znacząco ułatwi i przyspieszy wszelkie prace w wyższych, trudniej dostępnych partiach drzew i krzewów.

Doceniona przez zawodowych ogrodników, sadowników i arborystów piła ARS UV-47 idealnie sprawdzi się w pracach leśnych, arborystyce oraz architekturze krajobrazu.

cechy-pil-na-wysiegniku-ARS.jpg

A. Końcówka w kształcie haka, przydatna przy usuwaniu pnączy oraz obcinaniu gałązek.
B. Zęby tnące, wykonane w technologii Super Turbocut, zapewniające cięcie bez wysiłku w każdym kierunku.
C. Przecinak do kory, umożliwiający gładkie odcięcie kory po ścięciu gałęzi. Dodatkowo ostrze ułatwia usuwanie niechcianych gałązek oraz pnączy. Zakrzywiony kształt przecinaka umożliwia zawieszenie piły na gałęzi.
 

Wysięgnik do piły ARS UV-47 nie wchodzi w skład tego produktu i jest dostępny do nabycia osobno. Polecane do tego modelu piły wysięgniki znajdują się na dole strony, w sekcji produktów powiązanych.
 

Ochronna powłoka niklowa

Mimo wykorzystania do produkcji sekatorów, nożyc i pił ARS wysokiej jakości, wytrzymałej stali spełniającej Japońskie Normy Przemysłowe (JIS), poddanej specjalnemu procesowi obróbki termicznej, ostrze tego produktu zostało dodatkowo pokryte powłoką niklową, zapewniającą ponad przeciętną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Zastosowanie tego typu powłoki umożliwiło wydłużenie żywotności narzędzia oraz jego skuteczne zabezpieczenie przed plamami, rdzą oraz żywicą.
 

Ekonomiczny system wymiennych ostrzy


Praktyczny system wymiennych ostrzy w sekatorach i piłach ARS
 

Dłuższa żywotność, mniejsze koszty.

Dla zwiększenia wygody, ograniczenia kosztów eksploatacji oraz wydłużenia żywotności narzędzi sadowniczych i ogrodniczych, w produkcie tym zastosowano ekonomiczny system części zamiennych umożliwiający swobodną i prostą wymianę zużytych lub uszkodzonych ostrzy.
 

Niezwykle ostre i wydajne zęby tnące w systemie SUPER TURBOCUT


Super TURBOCUT - zęby tnące ostre w 3 płaszczyznach, specjalny kształt UV
 

Niespotykana efektywność cięcia pod dowolnym kątem.

W celu zwiększenia i tak już ponadprzeciętnej wydajności cięcia, w pile tej zastosowano nowatorską technologię SUPER TURBOCUT, umożliwiającą płynne piłowanie drewna w pionie, poziomie oraz praktycznie pod każdym innym kątem.

Niezwykłą efektywność i tempo pracy tego modelu osiągnięto, podobnie jak w przypadku technologii TURBOCUT, stosując zęby tnące szlifowane w aż 3 płaszczyznach oraz wykorzystując wyjątkową konstrukcję zębów w kształcie liter ”UV”.

Specjalna budowa zębów w systemie SUPER TURBOCUT niemal eliminuje ryzyko zakleszczenia piły oraz zapchania zębów tnących opiłkami drewna, a dodatkowa obróbka ostrza zapewnia większą twardość i wytrzymałość oraz odporność na rdzę.
 

Praktyczna ochrona dla Ciebie i Twojej piły


Praktyczna osłona piły ręcznej do gałęzi na wysięgniku ARS
 

Skuteczne zabezpieczenie piły, kiedy z niej nie korzystasz.

Praktyczna kabura wykonana z twardego i wytrzymałego tworzywa, ułatwiająca transport oraz przechowywanie piły, chroniąc ją przed uszkodzeniem lub przypadkowym stępieniem. Osłona dzięki odpowiedniemu profilowi oraz specjalnemu zapięciu całkowicie unieruchamia piłę w środku, co zapobiega jej niechcianemu wysunięciu.

Stosując osłonę ARS przeznaczoną do prezentowanej piły odpowiednio zabezpieczysz Swoje profesjonalne narzędzie w przerwach od pracy, a przede wszystkim zadbasz o bezpieczeństwo i zdrowie np. podczas transportu narzędzia.
 

Certyfikat jakości KWF

Certyfikat jakości KWF
 
Produkt ten został gruntownie przetestowany przez ”Niemieckie Centrum Pracy i Techniki Leśnej” i w rezultacie otrzymał renomowany certyfikat "KWF-PROFI", który świadczy o jego najwyższej jakości. Przyznane oznaczenie gwarantuje, iż przedstawiony produkt spełnia wszystkie wymagania obecnych standardów technicznych, a w szczególności standardów ekonomicznych, bezpieczeństwa, ergonomicznych i ekologicznych. Testowanie tego produktu obejmowało parametry techniczne narzędzia, praktyczne testy w leśnictwie oraz zapytania dotyczące jego praktycznego zastosowania.
 

Profil montażowy: Półokrągły

Półokrągły profil wysięgnika piły ARS

Ten produkt pasuje do akcesoriów marki ARS o przekroju montażowym półokrągłym (kształt litery D).
 
 
 
 

Parametry techniczne

Podziałka zębów 4,5 mm
Waga 500 g
Długość całkowita 670 mm
Długość ostrza 470 mm
Grubość zębów 1,6 mm
 

Pobierz załącznik

ARS UV-47 Schemat

Schemat i lista części do piły ARS UV-47

Pobierz załącznik (158.42k)

Produkty powiązane

Opinie

Średnia ocena:  0.00 (ilość opinii: 0)   
0%
0%
0%
0%
0%

Dodaj swoją opinię: